O Kancelarii

W ramach prowadzonej przez nas Kancelarii świadczymy kompleksowe usługi prawnicze zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla klientów korporacyjnych, zapewniając profesjonalną, szybką obsługę w wyspecjalizowanych dziedzinach prawa.

Ścisła współpraca adwokatów prowadzących działalność zawodową w ramach wspólnej siedziby gwarantuje nieprzerwaną obsługę prawną Klientów Kancelarii oraz potencjał obsługi spraw każdego kalibru.

Obsługa podmiotów gospodarczych

Kancelaria jest w pełni przygotowana do obsługi podmiotów gospodarczych. Naszymi Klientami są przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą w różnych formach, począwszy od działalności gospodarczej prowadzonej przez osoby fizyczne po spółki akcyjne.

Pomoc prawna na rzecz osób fizycznych

Udzielając pomocy prawnej na rzecz osób fizycznych dużą wagę przykładamy natomiast do indywidualnego podejścia do każdej sprawy i zapewnienia naszym Klientom poczucia bezpieczeństwa przy rozwiązywaniu problemów, z którymi się do nas zwracają.

Zakres usług

Zakres specjalistycznych usług świadczonych przez Kancelarie obejmuje przede wszystkim prawo cywilne (w tym prawo spadkowe oraz rodzinne i opiekuńcze), prawo handlowe i gospodarcze, prawo administracyjne i prawo karne.